ul. Śląska 88 40-742 Katowice
+48 32 354 10 31
poczta@fann.pl

O firmie

Firma FANN POLSKA Sp. z o.o. to oddział szwedzkiej firmy FANN-VA technik AB, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych i ekologicznych systemów oczyszczania ścieków, wśród których są głównie domowe oczyszczalnie ścieków. W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości biologiczne oczyszczalnie ścieków, oparte na innowacyjnym rozwiązaniu, jakim jest moduł IN-DRÄN. Posiadająca go przydomowa oczyszczalnia ścieków jest rozwiązaniem bezpiecznym, ekologicznym i ekonomicznym.

Jesteśmy filią szwedzkiej firmy, którą założył Fred Nyberg. Dzisiaj jest on współwłaścicielem Fann Va-teknik AB oraz przedstawicielem Szwecji w Europejskim Komitecie Normalizacyjnym (CEN / TC 165) przy UE.


Fred Nyberg jest także autorem metod testowych, które zostały przyjęte przez UE i których spełnienie jest podstawą procedury certyfikacji (Certyfikat CE).

Oferujemy Państwu szwedzką technologię w polskim wydaniu. Jako polski oddział, czerpiemy z doświadczenia i wsparcia technologicznego szwedzkiego producenta, proponując Państwu sprawdzone i nowoczesne przydomowe oczyszczalnie biologiczne i infiltracyjne. Gwarantujemy, że z naszym systemem IN-DRÄN zostanie maksymalnie zmniejszona ilość zanieczyszczeń, a cała instalacja oczyszczania będzie ekonomicznym i trwałym rozwiązaniem.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, przygotowując rozwiązania najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze przydomowe ekologiczne oczyszczalnie ścieków były dla Państwa łatwe w utrzymaniu, a przede wszystkim, aby były wyborem stawiającym na ekologię. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych systemów jest fakt, że w Polsce działa już kilka tysięcy systemów oczyszczania jako szamba ekologiczne, wyposażone w nowoczesny systemem IN-DRÄN.

Oferowana przez nas technologia IN-DRÄN doskonale sprawdza się w małych gospodarstwach domowych jako oczyszczalnia przydomowa. Technologia ta sprawdza się również w większych obiektach, wśród których są, np.: małopolskie szkoły, hotele, pensjonaty, a nawet małe osiedla, które dzięki nam mają bezpieczne oczyszczalnie biologiczne. W Szwecji technologia IN-DRÄN została już wykorzystana do stworzenia 40 tysięcy instalacji stanowiących ekologiczne oczyszczalnie ścieków, które bez zarzutu działają, m.in.: w restauracjach, hotelach, polach golfowych, urzędach gmin, a nawet jedna z nich stanowi ważny element norweskiej bazy polarnej WASA.

Zapraszamy Państwa do poznania naszych ekologicznych rozwiązań oraz zapoznania się z ofertą na przydomowe oczyszczalnie ścieków, które potocznie nazywane są szambo ekologiczne, oraz montaż naszych produktów.